MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Mühendislik Fakültesi

Vize Mazeret Sınavına Kabul Edilen Öğrenci Listesi

13/04/2018 11:56:36 - 13/04/2018 11:56:36 - 316 Okunma

Aşağıda isimleri belirtilen öğrencilerimizin mazeret sınavları ilgili Bölüm Başkanlıkları tarafından  hazırlanacak olan program çerçevesinde 07 Mayıs 2018-11 Mayıs 2018  tarihleri arasında  yapılacaktır.

ÖĞRENCİNİN NUMARASI

ÖĞRENCİNİN ADI

DERS ADI

DERS SORUMLUSU

1120502010

Muhammet Bozan KAPLAN

Akışkanlar Mekaniği

Prof. Dr. Bülent ŞENGÖRÜR

1150502012

Tarık DİNÇ

1120502010

Muhammet Bozan KAPLAN

Beton Katkı Malzemeleri

Dr.Öğr.Üyesi Kadir KILINÇ

 

1140502027

Ahmet CANDAN

Agrega ve Çimento Deneyleri

1160502003

Hüseyin Özgür DOĞANAY

Mukavemet II

1140502027

Ahmet CANDAN

Proje Yönetimi

 

Dr.Öğr.Üyesi Ali KANDEMİR

1130502017

Can GENÇOĞLU

1130502802

Emre ERTEKİN

Betonarme I

Doç.Dr. Kanat Burak BOZDOĞAN

BOZDOĞAN

1140502804

Güven KILIÇ

Yapı Statiği II

1130502026

Alican ŞAMİ

1130502033

İbrahim ATMACA

1130502055

Güven ARTAN

1130502031

Aşkın ELBİR

1140502042

Ceren YILDIZ

1130502033

İbrahim ATMACA

Deprem Mühendisliğine Giriş

1130502055

Güven ARTAN

1150502012

Tarık DİNÇ

Metraj ve Maliyet Hesapları

Dr.Öğr.Üyesi İsmail KILIÇ

1160502003

Hüseyin Özgür DOĞANAY

İş Sağlığı ve Güvenliği

1140502042

Ceren YILDIZ

Yapı Malzemesi

1140502027

Ahmet CANDAN

Restorasyon

1140502901

Mustafa BEŞOĞUL

Zemin Mekaniği II

Dr.Öğr. Üyesi Erdinç KESKİN

1140502042

Ceren YILDIZ

Toprak İşleri ve Demiryolu Mühendisliği

1130502031

Aşkın ELBİR

Sayısal Analiz

Dr.Öğr. Üyesi Nihan ÇINAR

1140502042

Ceren YILDIZ

1130501903

Sertan AKÇALI

Yüksek Gerilim Tekniği

Öğr.Gör. Volkan ERDEMİR

1170501017

Umutcan GENÇ

Fizik II

Doç.Dr.Özlem AYTEKİN

1120501015

Muhammet Mücahid TOPAL

*1160501022

Sibel DAĞ

1160501022

Sibel DAĞ

Elektromanyetik Alan Teorisi

1160501022

Sibel DAĞ

Python Programlamaya Giriş

Dr.Öğr.Üyesi Murat Olcay ÖZCAN

1160501022

Sibel DAĞ

Mikroişlemciler

Dr.Öğr.Üyesi Hakan ÜSTÜNEL

1120501015

Muhammet Mücahid TOPAL

1170501017

Umutcan GENÇ

Elektriksel Malzemeler

Dr.Öğr.Üyesi    Burhan ÇOŞKUN

1120501015

Muhammet Mücahid TOPAL

1120501015

Muhammet Mücahid TOPAL

Elektronik Devreler I

Dr.Öğr.Üyesi Aydın MÜHÜRCÜ

1120501015

Muhammet Mücahid TOPAL

Devre Teorisi II

Dr.Öğr.Üyesi Evren İŞEN

1160501904

Serdar BAYRAMOĞLU

1120501015

Muhammet Mücahid TOPAL

Devre Laboratuvarı

1150501020

Berk GİLGİL

Güç Elektroniği

1150501020

Berk GİLGİL

Mühendislikte Yöneylem Araştırması

Öğr.Gör. Bülent KILIÇ

1160501904

Serdar BAYRAMOĞLU

Olasılık ve İstatistik

1170501013

Engin ATEŞCİ

Bilgisayar Programlamaya Giriş

Dr.Öğr.Üyesi Doğan ÜNAL

1160501904

Serdar BAYRAMOĞLU

1170504053

Mustafa ÜSTÜNKAYA

Yazılım Tekniği

1160503029

Gözde FİDAN

Gıda Biyokimyası

Doç. Dr. Hatice ŞANLIDERE ALOĞLU

1170504062

Ali Rıza YILMAZ

Fizik II

Doç. Dr.  Serpil AKÖZCAN

1170504053

Mustafa ÜSTÜNKAYA

1170504053

Mustafa ÜSTÜNKAYA

İngilizce II

Öğr.Gör. Ayfer TANIŞ

1170504053

Mustafa ÜSTÜNKAYA

Mekanik

Doç. Dr. Erol TÜRKEŞ

1170504053

Mustafa ÜSTÜNKAYA

Matematik II

Dr.Öğr.Üye. Özlem KIRCI

1170504053

Mustafa ÜSTÜNKAYA

Makine Mühendisliğine Giriş

Prof.Dr. Asım KURTOĞLU

1170504053

Mustafa ÜSTÜNKAYA

Türk Dili II

Öğr.Gör. Dilek ATICI

1170504053

Mustafa ÜSTÜNKAYA

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi

Öğr.Gör. Ali Osman GÜNDÜZ

 

Vize Mazeret

Facebook Twitter Google Plus
Telefon Tablet Bilgisayar Bu website tüm cihazlarla uyumludur.