Aşağıda isimleri belirtilen öğrencilerimizin mazeret sınavları ilgili Bölüm Başkanlıkları tarafından hazırlanacak olan program çerçevesinde 07 Mayıs 2018-11 Mayıs 2018 tarihleri arasında yapılacaktır.
ÖĞRENCİNİN NUMARASI |
ÖĞRENCİNİN ADI |
DERS ADI |
DERS SORUMLUSU |
1120502010 |
Muhammet Bozan KAPLAN |
Akışkanlar Mekaniği |
Prof. Dr. Bülent ŞENGÖRÜR |
1150502012 |
Tarık DİNÇ |
||
1120502010 |
Muhammet Bozan KAPLAN |
Beton Katkı Malzemeleri |
Dr.Öğr.Üyesi Kadir KILINÇ
|
1140502027 |
Ahmet CANDAN |
Agrega ve Çimento Deneyleri |
|
1160502003 |
Hüseyin Özgür DOĞANAY |
Mukavemet II |
|
1140502027 |
Ahmet CANDAN |
Proje Yönetimi
|
Dr.Öğr.Üyesi Ali KANDEMİR |
1130502017 |
Can GENÇOĞLU |
||
1130502802 |
Emre ERTEKİN |
Betonarme I |
Doç.Dr. Kanat Burak BOZDOĞAN BOZDOĞAN |
1140502804 |
Güven KILIÇ |
Yapı Statiği II |
|
1130502026 |
Alican ŞAMİ |
||
1130502033 |
İbrahim ATMACA |
||
1130502055 |
Güven ARTAN |
||
1130502031 |
Aşkın ELBİR |
||
1140502042 |
Ceren YILDIZ |
||
1130502033 |
İbrahim ATMACA |
Deprem Mühendisliğine Giriş |
|
1130502055 |
Güven ARTAN |
||
1150502012 |
Tarık DİNÇ |
Metraj ve Maliyet Hesapları |
Dr.Öğr.Üyesi İsmail KILIÇ |
1160502003 |
Hüseyin Özgür DOĞANAY |
İş Sağlığı ve Güvenliği |
|
1140502042 |
Ceren YILDIZ |
Yapı Malzemesi |
|
1140502027 |
Ahmet CANDAN |
Restorasyon |
|
1140502901 |
Mustafa BEŞOĞUL |
Zemin Mekaniği II |
Dr.Öğr. Üyesi Erdinç KESKİN |
1140502042 |
Ceren YILDIZ |
Toprak İşleri ve Demiryolu Mühendisliği |
|
1130502031 |
Aşkın ELBİR |
Sayısal Analiz |
Dr.Öğr. Üyesi Nihan ÇINAR |
1140502042 |
Ceren YILDIZ |
||
1130501903 |
Sertan AKÇALI |
Yüksek Gerilim Tekniği |
Öğr.Gör. Volkan ERDEMİR |
1170501017 |
Umutcan GENÇ |
Fizik II |
Doç.Dr.Özlem AYTEKİN |
1120501015 |
Muhammet Mücahid TOPAL |
||
*1160501022 |
Sibel DAĞ |
||
1160501022 |
Sibel DAĞ |
Elektromanyetik Alan Teorisi |
|
1160501022 |
Sibel DAĞ |
Python Programlamaya Giriş |
Dr.Öğr.Üyesi Murat Olcay ÖZCAN |
1160501022 |
Sibel DAĞ |
Mikroişlemciler |
Dr.Öğr.Üyesi Hakan ÜSTÜNEL |
1120501015 |
Muhammet Mücahid TOPAL |
||
1170501017 |
Umutcan GENÇ |
Elektriksel Malzemeler |
Dr.Öğr.Üyesi Burhan ÇOŞKUN |
1120501015 |
Muhammet Mücahid TOPAL |
||
1120501015 |
Muhammet Mücahid TOPAL |
Elektronik Devreler I |
Dr.Öğr.Üyesi Aydın MÜHÜRCÜ |
1120501015 |
Muhammet Mücahid TOPAL |
Devre Teorisi II |
Dr.Öğr.Üyesi Evren İŞEN |
1160501904 |
Serdar BAYRAMOĞLU |
||
1120501015 |
Muhammet Mücahid TOPAL |
Devre Laboratuvarı |
|
1150501020 |
Berk GİLGİL |
Güç Elektroniği |
|
1150501020 |
Berk GİLGİL |
Mühendislikte Yöneylem Araştırması |
Öğr.Gör. Bülent KILIÇ |
1160501904 |
Serdar BAYRAMOĞLU |
Olasılık ve İstatistik |
|
1170501013 |
Engin ATEŞCİ |
Bilgisayar Programlamaya Giriş |
Dr.Öğr.Üyesi Doğan ÜNAL |
1160501904 |
Serdar BAYRAMOĞLU |
||
1170504053 |
Mustafa ÜSTÜNKAYA |
Yazılım Tekniği |
|
1160503029 |
Gözde FİDAN |
Gıda Biyokimyası |
Doç. Dr. Hatice ŞANLIDERE ALOĞLU |
1170504062 |
Ali Rıza YILMAZ |
Fizik II |
Doç. Dr. Serpil AKÖZCAN |
1170504053 |
Mustafa ÜSTÜNKAYA |
||
1170504053 |
Mustafa ÜSTÜNKAYA |
İngilizce II |
Öğr.Gör. Ayfer TANIŞ |
1170504053 |
Mustafa ÜSTÜNKAYA |
Mekanik |
Doç. Dr. Erol TÜRKEŞ |
1170504053 |
Mustafa ÜSTÜNKAYA |
Matematik II |
Dr.Öğr.Üye. Özlem KIRCI |
1170504053 |
Mustafa ÜSTÜNKAYA |
Makine Mühendisliğine Giriş |
Prof.Dr. Asım KURTOĞLU |
1170504053 |
Mustafa ÜSTÜNKAYA |
Türk Dili II |
Öğr.Gör. Dilek ATICI |
1170504053 |
Mustafa ÜSTÜNKAYA |
Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi |
Öğr.Gör. Ali Osman GÜNDÜZ |
Vize Mazeret