Mezun Kürsüsü Mayıs 2024 Programı kapsamında Dr. Öğr. Üyesi Taner ÇARKIT Moderatörlüğünde Elektrik Elektronik Mühendisliği Mezun öğrencilerimizden Eksim Holding Donanım Tasarım Mühendisi Mehmet ABUŞ ve Kırklareli Üniversitesi Öğretim Görevlisi Türkay PEKTÜRK ile çevrimiçi konferans gerçekleştirildi.Sektöre dayalı mesleki bilgiler hakkında önemli paylaşımlarda bulunan konuklarımıza katkılarından dolayı teşekkür ederiz.
mezun kürsü