TMMOB Makine Mühendisleri Odası Edirne Şubesinin oda, üniversite, sanayi iş birliği kapsamında geleneksel olarak düzenlediği, 29. Bahar Konferanslarının 1. gün etkinliği Edirne'de Trakya Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sanat Eğitim ve Gösteri Merkezinde düzenlendi. Gerçekleştirilen konferansta Teknoparkta staj yapma hakkı kazanmak için yapılan yarışmada Fakültemiz Makine Mühendisliği öğrencisi Öykü TAÇKIN 1. olurken, Eymen BULUNGİRAY 2. olmuştur. Öğrencilerimizi başarılarından dolayı tebrik ederiz.
29. Bahar Konferansı